Automatické ovládání senzorem: bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou je navržen k rozprašování dezinfekčního prostředku na ruce nebo alkoholu a automatickému dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a dosažení optimální hygieny rukou.
Pohodlné a hygienické: stačí vložit ruku pod senzor pro spuštění dávkovače mýdla, čímž se účinně vyhnete křížové infekci, aniž byste se museli dotýkat dávkovače mýdla. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd.


| Číslo položky: | F18 |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 350ml |
| Měření vzdálenosti: | 2–10 cm |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 0℃–42℃ (0℉–107,6℉) |
| Provozní teplota: | 10–40 ℃ (50 ℉–104 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelná (37,3–39 °C) |
| Napájení od: | Baterie AA, baterie 18650, elektrická baterie typu C |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balíček F18: | 1 ks/barevná krabice; 12 ks/karton |
| Jednobarevná krabice obsahuje: 1x dávkovač, 1x odkapávací misku, 1x manuál, 1x USB kabel, 2x vruty do zdi. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Stativový balíček: | 1 ks/hnědá krabice; 20 ks/karton |
| 71x38x32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.