Velká kapacita: tento automatický dávkovač dezinfekce na ruce má velkou kapacitu 1000 ml, vhodný pro použití různých dezinfekčních tekutin a prostředků na ruce, pro každodenní i profesionální použití, ideální pro domácnosti, hotely, nemocnice nebo jiná veřejná místa.
Pohodlné a hygienické: stačí vložit ruku pod senzor pro spuštění dávkovače mýdla, čímž se účinně vyhnete křížové infekci, aniž byste se museli dotýkat dávkovače mýdla. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd.

| Číslo položky: | F1307 se stojanem |
| Velikost dávkovače mýdla: | 120x120x260 mm |
| Barva dávkovače mýdla: | Bílý |
| Kapacita dávkovače mýdla: | 1000ml |
| Materiál dávkovače mýdla: | 100% panenský ABS technický plast |
| Dávkovač mýdla: | Znovu naplnitelné |
| Hmotnost dávkovače mýdla: | 0,90 kg |
| Napájení od: | Baterie velikosti 4*C nebo adaptér 110V/220V |
| Stojan na podlahu: | Materiál misky: Kov s práškovým lakováním Materiál trubky: Hliník s práškovým lakováním Materiál základny stojanu: Ocel s práškovým lakováním |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Dávkování: | 1-Kapalinové čerpadlo: 1 ml najednou |
| 2-pěnové čerpadlo: 0,8 ml najednou | |
| 3-stříkací pumpička: 0,8 ml najednou | |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Balení: | 1 sada/karton |
| Velikost kartonu: | 36x34x20cm |
| SZ/GW: | 5,6/6,2 kg |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.