Video
Specifikace
| Číslo položky: | DAZ08 |
| Velikost produktu: | 83x107x206mm |
| Napětí: | DC 6V |
| Kapacita: | 320 ml |
| Měření vzdálenosti: | 0~45 mm |
| Hlavní materiál: | ABS |
| Instalace: | Počítač |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Napájení od: | 4 ks AA baterií (nejsou součástí balení) |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Balení: | 1 ks/barevná krabice; 48 ks/karton |
| Velikost barevného rámečku: | 105x80x230mm |
| Velikost kartonu: | 47,5 x 49 x 43 cm |
| SZ/GW: | 12,20/13,50 kg |
Často kladené otázky
Q1: Produkt je levný, je kvalita zaručena?
A1: Máme více než 10 let zkušeností s výrobou a prodejem a na všechny produkty je poskytována 12měsíční záruka.
Q2: Můžeme si před odesláním objednávky objednat pouze vzorky k testování?
A2: Jistě, vzorová objednávka je pro nás přijatelná.
Q3: Jak obvykle zasíláte zboží? A jak dlouho trvá doručení?
A3: Pro vzorky a malé objednávky expresně, obvykle dodání trvá 3-5 dní. Pro velké objednávky, pokud potřebujete naléhavě, můžeme zboží zaslat letecky. Pokud chcete ušetřit náklady na dopravu, můžeme zboží zaslat po moři, což trvá přibližně 30-50 dní v závislosti na vaší destinaci.
Q4: Přijímáte OEM a ODM?
A4: Ano, můžeme přizpůsobit produkty, štítky, balení.
Q5: Jaký je proces objednávání produktů na míru?
A5: Uveďte specifikace produktu nebo specifické požadavky -- cenovou nabídku -- potvrzení cenové nabídky -- platbu zálohy -- potvrzení výrobního výkresu -- výrobu forem -- výrobu vzorku -- potvrzení vzorku -- hromadnou výrobu -- dodávku -- poprodejní servis
Q6: Má produkt certifikát?
A6: Většina produktů, které nejsou na míru, je certifikována a patentována a na produkty na míru lze aplikovat certifikáty dle požadavků zákazníka.
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.