| Velikost | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Materiál | PP plast |
| Barva | Bílý |
| Kapacita | 1000ml |
| Napájecí zdroj | Baterie AA/18650 a USB |
| Zahrnout | dávkovač x1 |
| USB kabel x1 | |
| Manuální x1 | |
| Podpůrná přezka x1 | |
| Šrouby pro montáž na zeď x2 | |
| Odkapávací miska x1 | |
| Trychtýř x1 | |
| Zásobník zadního krytu x1 | |
| Množství v kartonu | 12 ks/karton |
| Velikost hlavního kartonu | 57×44,5×33,5 cm |
| Hmotnost | 12,2 kg/karton |
| Poznámky | baterie a USB adaptér nejsou součástí balení |


Vlastnosti:
Automatické ovládání senzorem: bezdotykový dávkovač dezinfekčního mýdla na ruce je určen pro dezinfekci rukou, gel nebo alkohol a poskytuje automatické dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje křížovou kontaminaci.
Vícenásobné umístění: lze jej umístit na stůl a také připevnit na zeď nebo stativ, což je vhodné pro použití na různých místech.
Napájení z baterií a dobíjecí: tento dávkovač alkoholového mýdla je napájen 4 bateriemi AA nebo 2 bateriemi 18650, lze jej také napájet kabelem typu C. (Není součástí dodávky nabíjecího adaptéru a baterií)
Pohodlné a hygienické: stačí přiložit ruku pod senzor pro spuštění dávkovače, čímž se účinně zabrání křížové infekci. Je vhodný pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd.
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.