Automaticky ovládaný senzorem: bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou je navržen tak, abymlhovinydezinfekce rukou nebo alkohol a automatické dávkování spreje, které umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a dosaženíesoptimální hygiena rukou.
Pohodlné a hygienické:jStačí vložit ruku pod senzor pro spuštění dávkovače mýdla, abyste se účinně vyhnuli křížové infekci, aniž byste se ho dotkli. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd.






| Číslo položky: | F12 |
| Velikost produktu: | 126,2*18 m2,2*271,5 m |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1000ml |
| Měření vzdálenosti: | 2–10 cm |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 0℃–42℃ (0℉–107,6℉) |
| Provozní teplota: | 10–40 ℃ (50 ℉–104 ℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelná (37,3–39 °C) |
| Napájení od: | Baterie AA, baterie 18650, elektrická baterie typu C |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balíček F12: | 1 ks/barevná krabice; 12 ks/karton |
| Jednobarevná krabice obsahuje: 1x dávkovač, 1x odkapávací misku, 1x manuál, 1x USB kabel, 2x vruty do zdi. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Stativový balíček: | 1 ks/hnědá krabice; 20 ks/karton |
| 71x38x32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.