Funkce
Automatické ovládání senzorem: bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou je navržen k rozprašování dezinfekčního prostředku na ruce nebo alkoholu a automatickému dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje křížovou kontaminaci, čímž se dosahuje optimální hygieny rukou.
Pohodlné a hygienické: stačí vložit ruku pod senzor pro spuštění dávkovače mýdla, čímž se účinně vyhnete křížové infekci, aniž byste se museli dotýkat dávkovače mýdla. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd.
Specifikace
| Číslo položky: | F1307 |
| Velikost produktu: | 120x120x260 mm |
| Barva: | Bílý |
| Kapacita: | 1000ml |
| Materiál: | 100% panenský ABS technický plast |
| Láhev: | Znovu naplnitelné |
| Hmotnost produktu: | 0,90 kg |
| Napájení od: | 4 ks baterií velikosti C nebo adaptér 110V/220V * Baterie nejsou součástí balení |
| Instalace: | Nástěnný/stojanový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Dávkování: | 1-Kapalinové čerpadlo: 1 ml najednou |
| 2-pěnové čerpadlo: 0,8 ml najednou | |
| 3-stříkací pumpička: 0,8 ml najednou | |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Balení: | 1 ks/hnědá krabice; 15 ks/karton |
| Velikost kartonu: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| SZ/GW: | 13,80/14,50 kg |
Seznam věcí k balení:
Dávkovač x1
USB kabel x1
Manuální x1
Šrouby pro montáž na zeď x2
Podpůrná přezka x 1
Poznámky: baterie a USB adaptér nejsou součástí balení
Zajištění kvality:
1. Každý výrobní proces je kontrolován naším týmem kontroly kvality
2. Kvalitu zajišťuje profesionální inženýr
3. Certifikáty CE, FCC, ROHS schválené a mají vlastní patenty
Služby zákazníkům
1. Váš dotaz týkající se našich produktů nebo ceny bude zodpovězen do 24 hodin.
2. Průběžně informovat naše zákazníky o výrobním procesu a v případě potřeby pomáhat s organizací kontroly kvality.
3. Jednoletá záruka a zodpovědný poprodejní servis.
4. Profesionální prodejní a technický tým pro zajištění dobrého nákupního zážitku.
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.