Velká kapacita: tento automatický dávkovač dezinfekce na ruce má velkou kapacitu 1200 ml, vhodný pro použití různých dezinfekčních tekutin a prostředků na ruce, pro každodenní i profesionální použití, ideální pro domácnosti, hotely, nemocnice nebo jiná veřejná místa.
Automatické ovládání senzorem: bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou je navržen k rozprašování dezinfekčního prostředku na ruce nebo alkoholu a automatickému dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje křížovou kontaminaci, čímž se dosahuje optimální hygieny rukou.


| Číslo položky: | K9 Pro Dual |
| Velikost produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Měření vzdálenosti: | 2–10 cm |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelný |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Dvojitý balíček K9 Pro: | 1 ks/barevná krabice; 9 ks/karton |
| Jednobarevná krabice obsahuje: 1x dávkovač, 1x odkapávací misku, 1x manuál, 1x USB kabel, 2x vruty do zdi. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Stativový balíček: | 1 ks/hnědá krabice; 20 ks/karton |
| 71x38x32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.