Video
Vlastnosti:
Automatické ovládání senzorem: bezdotykový dávkovač dezinfekčního mýdla na ruce je určen k rozprašování dezinfekčního prostředku na ruce nebo alkoholu a automatickému dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje křížovou kontaminaci, čímž se dosahuje optimální hygieny rukou.
Nástěnný styl: nástěnný dávkovač dezinfekce dobře funguje pro udržení nepořádku na pracovní desce.
Napájení z baterií a dobíjecí: tento dávkovač alkoholového mýdla je napájen bateriemi a lze jej také napájet adaptérem. (Není součástí dodávky nabíjecího adaptéru a baterií)
Pohodlné a hygienické: stačí přiložit ruku pod senzor a dávkovač mýdla se spustí, čímž se účinně vyhnete křížové infekci, aniž byste se museli dotýkat dávkovače mýdla. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd. Měří teplotu rukou a čela současně.









| Technologické parametry | |
| Baterie | 4 x AA baterie, 2 x 18650 baterie nebo USB |
| Materiály | vysoce kvalitní ABS+HDPE, nerecyklovaný |
| Barva | bílá, jiné barvy lze přizpůsobit |
| Dimenze | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapacita | 1200 ml |
| Přesnost | ±0,2 °C |
| Teplota prostředí | 10–40 °C (nejlepší je 15–35 °C) |
| Měřicí rozsah | 0–50 °C |
| Typ alarmu | bliká+pípá „DIDIDI“ |
| Typy trysek | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Umístění | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
Balení obsahuje:
Dávkovač x1
USB kabel x1
Manuální x1
Podpůrná přezka x1
Šrouby pro montáž na zeď x2
Odkapávací miska x1
Trychtýř x1
Zásobník zadního krytu x1
Množství v kartonu: 9 ks/karton
Velikost hlavního kartonu: 49x49x36 cm
Hmotnost: 11,6 kg/karton
Poznámky: baterie a USB adaptér nejsou součástí balení
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.