Video
Specifikace
| Číslo položky: | K9 Pro Plus |
| Velikost produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Měření vzdálenosti: | 2–10 cm |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelný |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balení: | 1 ks/barevná krabice; 9 ks/karton |
| Barevná krabice obsahuje: | Dávkovač x1, USB kabel x1, Manuál x1, Podpůrná přezka x1 Šrouby pro montáž na zeď x2 Odkapávací miska x1 Trychtýř x1 Zásobník zadního krytu x1 Množství v kartonu: 9 ks/karton Velikost hlavního kartonu: 49x49x36 cm Hmotnost: 11,6 kg/karton Poznámky: baterie a USB adaptér nejsou součástí balení |
| Velikost barevného rámečku: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost kartonu: | 49x495x36cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
Vlastnosti:
1. Lze umístit na stůl, zeď, stativ
2. Podporuje 18 jazyků
3. Zdroje napájení: USB, 4 ks baterií AA nebo 2 ks baterií 18650
4. Vlastní patent, schválení CE, ROHS, FCC
5. Více trysek: sprej, kapka, pěna
7. K dispozici OEM a ODM


Služby zákazníkům:
1. Váš dotaz týkající se našich produktů nebo ceny bude zodpovězen do 24 hodin.
2. Informovat naše zákazníky o výrobním procesu a v případě potřeby pomáhat s organizací kontroly kvality.
3. Jednoletá záruka a zodpovědný poprodejní servis.
4. Profesionální prodejní a technický tým pro zajištění dobrého nákupního zážitku.
Zajištění kvality:
1. Každý výrobní proces je kontrolován naším týmem QC
2. Kvalitu zajišťuje profesionální inženýr
3. Certifikáty CE, FCC, ROHS schválené a mají vlastní patenty
4. Jednoletá záruka
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.