Video
Specifikace
| Číslo položky: | K9 Pro Plus s Wi-Fi od aplikace Tuya |
| Velikost produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Měření vzdálenosti: | 2–10 cm |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelný |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balení: | 1 ks/barevná krabice; 9 ks/karton |
| Barevná krabice obsahuje: | 1x dávkovač, 1x odkapávací miska, 1x manuál, 1x USB kabel, 2x vruty do zdi. |
| Velikost barevného rámečku: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost kartonu: | 49x495x36cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Výhody: | |
| * Přepnout jazyky | * Nastavitelné dávkování |
| * Nastavitelná úroveň zvuku | * Zaznamenávejte data měření teploty |
| * Nastavení kapacity | * Jedna aplikace může ovládat více funkcí |

Automatické ovládání senzorem: tento bezdotykový dávkovač dezinfekce na ruce je určen k rozprašování dezinfekce na ruce nebo alkoholu a automatickému dávkování spreje, což umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje křížovou kontaminaci, čímž se dosahuje optimální hygieny rukou.
Nástěnný styl: Nástěnný dávkovač mýdla dobře funguje, protože udržuje povrch pracovní desky bez nepořádku.
Napájení z baterií a dobíjecí: tento dávkovač alkoholového mýdla je napájen bateriemi, lze jej také napájet adaptérem. (Není součástí dodávky nabíjecího adaptéru a baterií)
Wi-Fi k dispozici: je podporováno aplikací Tuya, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu. S ní můžete snadno a pohodlně ovládat všechny funkce.
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.