Video
Vlastnosti:
Měření teploty na dálku: díky vysoce kvalitnímu senzoru uvnitř dokáže teploměr na tekuté mýdlo K9 Pro F monitorovat teplotu až do vzdálenosti 3 m, což je velmi vhodné pro použití ve veřejných prostorách, jako jsou školy, hotely, nemocnice, nákupní centra atd.
Nástěnný styl: nástěnný automatický dávkovač dezinfekce dobře funguje pro udržení čistoty a nepořádku na pracovní desce.
Napájení z baterií a dobíjecí: tento dávkovač alkoholového mýdla je napájen bateriemi AA nebo 18650 a lze jej také napájet adaptérem. (Není součástí dodávky nabíjecího adaptéru a baterií).
Pohodlné a hygienické: stačí přiložit ruku pod senzor a spustí se automatický dávkovač mýdla, čímž se účinně vyhnete křížové infekci, aniž byste se museli dotýkat dávkovače mýdla. Vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře, hotely, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy atd. Měří teplotu rukou a čela současně.


| Číslo položky: | K9 Pro F |
| Velikost produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Měření vzdálenosti: | 3m |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelný |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balení: | 1 ks/barevná krabice; 9 ks/karton |
| Barevná krabice obsahuje: | Dávkovač x1, USB kabel x1, Manuál x1, Podpůrná spona x1, Šrouby pro montáž na stěnu x2, Odkapávací miska x1, Trychtýř x1, Zadní kryt misky x1, Množství v kartonu: 9 ks/kartonRozměry hlavního kartonu: 49x495x35 cmHmotnost: 11,6 kg/karton Poznámky: baterie a USB adaptér nejsou součástí balení |
| Velikost barevného rámečku: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost kartonu: | 49x495x35cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Číslo položky: | K9 Pro F |
| Velikost produktu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Napětí: | 5V 2A |
| Kapacita: | 1200 ml |
| Měření vzdálenosti: | 3m |
| Hlasitost zvuku: | Nastavitelné úrovně 1-4 |
| Dávkování: | Nastavitelné 0,1-2 ml |
| Instalace: | Nástěnný, Stolní, Stativový stojan |
| Typ čerpadla: | Volitelné (stříkací/kapací/pěnové čerpadlo) |
| Měřicí rozsah: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Teplota alarmu: | Nastavitelný |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Vysílání v 18 jazycích: | |
| Čínština, angličtina, španělština, japonština, portugalština, korejština, němčina, francouzština, ruština, italština, arabština, turečtina, thajština, kambodžština, indonéština, bengálština, hindština, vietnamština | |
| Balení: | 1 ks/barevná krabice; 9 ks/karton |
| Barevná krabice obsahuje: | Dávkovač x1, USB kabel x1, Manuál x1, Podpůrná spona x1, Šrouby pro montáž na stěnu x2, Odkapávací miska x1, Trychtýř x1, Zadní kryt misky x1, Množství v kartonu: 9 ks/kartonRozměry hlavního kartonu: 49x495x35 cmHmotnost: 11,6 kg/karton Poznámky: baterie a USB adaptér nejsou součástí balení |
| Velikost barevného rámečku: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Velikost kartonu: | 49x495x35cm |
| SZ/GW: | 9,45/11,60 kg |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.