Automatický dávkovač vůně vzduchu Siweiyi je standardní velikost, bateriový dávkovač, který automaticky dávkuje aerosolové spreje v naprogramovaných intervalech. Funguje nejúčinněji, když je namontován na zeď alespoň dva metry nad podlahou.
| Číslo položky: | ADS05 |
| Velikost produktu: | 212x90x90 mm |
| Barva: | Bílý |
| Materiál: | PP |
| Hmotnost produktu: | 185 g |
| Časový interval: | 5 / 15 / 30 minut (nastavitelné) |
| Napájení: | 2 x AA baterie (nejsou součástí balení) |
| Dávkování: | 0,1 ml |
| Instalace: | Nástěnné, stolní |
| Kompatibilní objem aerosolu: | 300ml |
| Kompatibilní velikost aerosolu (V x Průměr): | Přibližně 14 x 6,5 cm |
| Aplikace: | domácí koupelna, veřejné toalety, hotely, restaurace a další |
| Obsah balení:: | 1 x Automatický dávkovač aerosolu (baterie a aerosol nejsou součástí balení) |
| Osvědčení: | CE, ROHS |
| Balení: | 24 ks/karton |
| Velikost kartonu: | 50x38x22cm |
| SZ/GW: | 4,39/4,98 kg |
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.