Aerosolový dávkovačje zařízení, které dokáže zlepšit kvalitu ovzduší v obytných a pracovních prostorách, automaticky jej čistit a přidávat vůni. Dokáže eliminovat různé pachy ve vzduchu, sterilizovat a neustále udržovat vůni vnitřního vzduchu, která je pro lidské tělo neškodná. Koření se extrahuje z přírodních rostlin. Přírodní vonné látky mají osvěžující účinek. Používá se k rozprašování aerosolových náplní pro zvýšení příjemné vůně na toaletách, v hotelech, kancelářích, zasedacích místnostech, koupelnách atd.
| Číslo položky: | ADS01 |
| Velikost produktu: | 212x90x90 mm |
| Barva: | Bílý |
| Materiál: | PP |
| Hmotnost produktu: | 185 g |
| Časový interval: | 5/15/30 minut (nastavitelné) |
| Napájení: | 2 x AA baterie (nejsou součástí balení) |
| Dávkování: | 0,1 ml |
| Instalace: | Nástěnné, stolní |
| Kompatibilní objem aerosolu: | 300ml |
| Kompatibilní velikost aerosolu (V x Průměr): | Přibližně 14 x 6,5 cm |
| Aplikace: | domácí koupelna, veřejné toalety, hotely, restaurace a další |
| Obsah balení:: | 1 x AutomatickýAerosolový dávkovač(baterie a aerosol nejsou součástí balení) |
| Osvědčení: | CE, ROHS, FCC |
| Balení: | 24 ks/karton, bezpečné balení |
| Velikost kartonu: | 50x38x22 cm |
| SZ/GW: | 4,39/4,98 kg |
SpolečnostProces kontroly kvality dávkovačů mýdla
1. Kontrola surovin a náhradních dílů, 100% úspěšnost
2. Kontrola výrobního procesu, 100% úspěšnost
3. Test hotových výrobků, jako je napájení, kalibrace a měření teploty, funkce čerpadla atd., 100% úspěšnost
Společnost Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd. je zkušený výrobce se sídlem v čínském Shenzhenu s pokročilými výrobními stroji, zkušeným týmem pro výzkum a vývoj a továrnou o rozloze více než 3000 m². Vyrábíme především různé dávkovače dezinfekce na ruce.
Naše dávkovače mýdla mají různá využití, například v hotelech, domácnostech, kancelářích, školách, nákupních centrech atd., s měřením teploty nebo bez něj, a lze je umístit na stůl, zeď nebo stativ a získaly mnoho patentů a certifikátů, jako jsou CE, RoHs, FCC.
Nabízíme nejen produkty, ale také dodáváme zkrácené, kompletní a individuální návrhy dle požadavků zákazníků. Máme profesionální tým kontroly kvality a zajišťujeme, aby všechny produkty byly před odesláním zkontrolovány na základě kritérií AQL.
Od svého založení naše továrna vyvíjí prvotřídní produkty s dodržováním zásad
Kvalita na prvním místě. Naše produkty si získaly vynikající pověst v oboru a cennou důvěru mezi novými i starými zákazníky.